HR Generalista - REF1844L [Hungary]

A cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5500 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett szakemberek jelentkezését a csapatába.

Az állás leírása

A HR Business Partners Operations (BPO) csapat tagjanként egy adott üzleti terület csoportvezetőinek támogatását fogod végezni. Mindez szoros együttműködést jelent a terület senior HR Business Partnerével, aki a stratégiai támogatást nyújtja.

Főbb feladataid közé a következők tartoznak majd:

  • HR projektekben veszel részt, egyéb feladatokban/területen nyújtasz HR oldali támogatást, illetve fejlesztési/átfogó projektek végrehajtását is végzed,
  • támogod a vezetőket a kiválasztási folyamat különböző szakaszaiban (pl. AC), ide értve az adott munkakörökhöz tartozó tartalom és elvárások beazonosítását és meghatározását,
  • támogatod a helyi tehetséggondozó programokat, a teljesítményértékelési és az utódláskezelési folyamatokat,
  • támogatást nyújtasz a vezetőknek és a toborzásnak az ajánlatadási és béremelési folyamat során,
  • rendszeres és ad hoc operatív riportokat, kimutatásokat készítesz a HR területek vagy az üzlet számára,
  • támogatást nyújtasz a vezetőknek a konzekvencia menedzsment folyamattal kapcsolatban, így lehetőséged lesz változatos támákban tapasztalatot szerezni.

Képzettség

Mindenképp jelentkezz, ha:

  • legalább 3-4 év releváns tapasztalattal rendelkezel, preferáltan nagyvállalati munkakörnyezetben,
  • élő, magabiztos, legalább erős középfokú angol nyelvtudásod van, írásban és szóban egyaránt,
  • szívesen próbálod ki magad új területeken és szeretsz tanulni,
  • az sem árt, ha az MS Office alkalmazásokat magabiztosan használod,
  • inspirál egy gyorsan változó, diverz és fejlődő munkakörnyezet

További információk

A pozíció két éves határozott idejű szerződéssel betölthető.

  • Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال