Host/ Hostess -GARANTÁLT INDULÓ BÓNUSZ!!! [Hungary]

Jelentkezz hozzánk hostess csapatunkba főállásba, hosszú távra, hogy sok élménnyel tölthesd meg a következő időszakot! Energikus és fiatalos csapat és kihívások várnak rád. Heti 3-4 nap, rugalmasan, ahogyan Te szeretnéd. Jelentkezésnél mindenképp tüntesd fel a telefonszámodat, hogy felhívhassunk a részletekkel.

Feladataid lennének:

  • Vásárlók megszólítása
  • PÉNZÜGYI TERMÉKEK ajánlása, ismertetése
  • Értékesítő kolléga munkájának segítése
  • Eladásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • proaktív szemlélet
  • Ha van felsőfokú végzettség, de nem feltétel
  • Ha van érettségid, de nem feltétel

Téged keresünk, ha:

  • Kipróbálnád magad egy új élet helyzetben
  • Nem riadsz meg a kihívásoktól
  • Talpraesett, közvetlen és mosolygós vagy

Amit kínálunk:

  • Fizetés: órabér + jutalék
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés, szakmai fejlődés
  • Karrier lehetőség
  • Rugalmas munkaidő beosztás 6 órában
  • Kiváló csapat és jó hangulat

Jelentkezz bátran, várunk egy barátságos, sikeres csapatba!

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Fizetés: 300 000,00Ft - 400 000,00Ft havonta

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال