Pakowanie kosmetyków stryków również dla osób uczących (6-14 i 14-22) [Poland]

Work location:
Poland, Łódź Voivodeship, Stryków

Sector:
Manufacturing

Role:
Production

Branch:
Stryków, Ulica Przemysłowa 1 - 3, Sosnowiec Pieńki

Date:
15/11/2023

JOB DESCRIPTION

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company
wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego klienta
będącego wiodącym europejskim dostawcą zestawów upominkowych
oraz produktów perfumeryjnych
zatrudni na stanowisko:
CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU
Obowiązki

  • pakowanie ekskluzywnych perfum i kosmetyków,
  • sortowanie,
  • konfekcjonowanie surowców.

Oferujemy

  • DARMOWY TRANSPORT Z ŁĘCZYCY I OZORKOWA
  • Umowę zlecenie,
  • Osoby ze statusem ucznia stawka BRUTTO=NETTO
  • Atrakcyjne stawki godzinowe 23,50 zł brutto/h dzień 27,50 zł brutto/h noc i 47,00 zł brutto/h weekend,
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

MORE DETAILS

Company name:
VOYANTBEAUTY

Join date:
16/11/2023

Work experience:
< 1 year

Working hours (%):
100%

Work availability:
Shift work

Will manage other people:
No

Type of contract:
Temporary work with the aim of hiring for a permanent contract

Employment duration:
UMOWY MIESIĘCZNE

Career level:
Entry level

Education level:
Middle school

SKILLS REQUIRED

  • chęci do pracy,
  • zdolności manualne,
  • dokładność i spostrzegawczość,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi linii pakowania.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال