Üzletfejlesztési munkatárs [Hungary]

Nemzetközi üzletfejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk új munkatársat Üzletfejlesztési munkatárs pozícióba.

Feladatok

  • Tájékoztatás nyújtása német és magyar vállalatok számára egymás országaiban történő piacfejlesztéssel kapcsolatban
  • $ads={1}

  • Potenciális üzleti partnerek és beszállítók felkutatása
  • Telephelyek keresése Magyarországon német cégek számára és tanácsadás nyújtása
  • Piacfejlesztési szolgáltatások marketing feladatainak ellátása
  • Célcsoport-specifikus ágazati áttekintések és piaci potenciálelemzések készítése
  • Piacfejlesztési projektek technikai és szervezési támogatása, előkészítése és megvalósítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Németországban vagy német munkakörnyezetben szerzett munkatapasztalat
  • Ipari know-how a magyar ipar kulcsfontosságú ágazataiban
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Projektmenedzsment gyakorlati ismerete
  • Utazási hajlandóság vállalása belföldre és külföldre egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikatív személyiség, magabiztos fellépés
  • Csapat- és szolgáltatásorientáltság

Előny

  • Üzleti tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Izgalmas feladatokat kínáló nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Cafetéria, bónusz, bejárási támogatás

Munkavégzés helye: Budapest

Érdekel: +36 72 223 223

Jelentkezés: https://bit.ly/43L8f85

Állás típusa: Teljes munkaidő

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال