Obchodně technický manažer - geodetické přístroje [Czech Republic]

Pro zahraniční obchodní společnost se sídlem na Praze 8, která se zabývá prodejem špičkových geodetických přístrojů a technologií, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodně technický manažer.

Náplň práce:

  • Technické poradenství zákazníkům s geodetickými přístroji

  • Komunikace a rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky

  • Podpora prodeje formou praktických ukázek a tvorby nabídek

  • Předávání a školení zákazníků, kteří si pořizují nové geodetické přístroje

  • Překlady a údržba dokumentace a propagačních materiálů

  • Komunikace s výrobcem

  • Testování přístrojů

  • Zavádění nových produktů na trh

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání - obor geodézie, stavební nebo technické zaměření

  • Znalost inženýrské geodézie a digitálních nivelačních přístrojů, SW na TPS a GNSS, Infinity

  • Uživatelská znalost výpočetní techniky

  • Dovednosti v oblasti budování vztahů se zákazníky

- Schopnost komunikace v AJ - školení a překlady propagačních materiálů

  • Zkušenost s testováním přístrojů

  • ŘP sk. B

Co nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení

  • Práci v prosperující a stabilní společnosti

  • Možnost odborného růstu a zvyšování kvalifikace

  • Kvalifikovaný a stabilní tým

  • Zaměstnanecké výhody

  • Školení ve Švýcarsku

  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال